Популярне

Татку, прочитай мені казку

Навіть якщо Вам не доводилося чути таку фразу від своєї донечки чи сина, знайте – вони цього потребують. І це не просто дитячі забаганки, а науково доведений експеримент. 

Психологічний світ дитини та вплив на нього батька впродовж року вивчали гарвардські вчені, які доводять, що коли книгу читає не жінка, а чоловік, то це сприймається дитиною по-особливому.

Читати казки татусі мають розпочати до того часу, поки малюк  не сформував собі чіткого уявлення хто і яку роль відіграє в його вихованні. Тобто – чим швидше, тим краще. Батько повинен розуміти, що його  завдання – виконати цю справу не абияк ( «...я читаю, щоб ти скоріш заснув (-ла)»), а з користю для улюбленого чада. На щастя, експеримент показує, що тати після прочитаного люблять з дитиною подискутувати: «чому так?», «а пам’ятаєш?», «хочеш теж?», на відміну від матерів, котрі або задають конкретні запитання, або щось уточнюють. Дискусія із татком краще сприяє розвитку творчого мислення, уяви, чіткого мовлення. Таким чином запам’ятовується нова інформація і словниковий запас слів дитини збільшується. Хоча психологи помітили, що читання казок краще впливає на дочок – це не є причиною не читати їх хлопчикам, адже зізнаймося собі, що не хочемо полишати й сина можливості добре навчатися, оскільки згодом це відбивається на успішності в початковій школі. Тепер Вам відомо, чому майже в усіх американських фільмах казку перед сном читає батько.
 

Ольга Рогацька
Всі статті автора

7+Я

Якщо ви помітили помилку, будь ласка, виділіть неправильний текст та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо, що робите нас кращими.


Коментарі

Будь ласка, не пишіть повідомлення, що містять образливі і нецензурні вислови, заклики до міжрелігійної, міжнаціональної та міжрасової ворожнечі. Такі коментарі будуть видалені.


Вибір редакції

Бер
27
У чому різниця між просеко та шампанським

Просеко та шампанське — два популярних види ігристих вин, які часто асоціюються зі святковими подіями та особливими випадками. Мають спільні характеристики, які роблять їх досить схожими, але водночас різними. Кожен напій може похвалитися власними особливостями.

Бер
18
Наукова установа в Тернополі проводить збір книг для Херсону

З нагоди відзначення 210-ї річниці з дня народження Тараса Шевченка та з метою поповнення бібліотечних фондів, формування книжкових поличок в укриттях та наповнити книжкові полиці в Херсонській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. Олеся Гончара.

Лют
19
Які перспективи освіти в Україні в майбутньому?

Мати можливість планувати далі, аніж на наступні декілька місяців – це велика розкіш для середньостатистичного українця, який перебуває в режимі виживання, боротьби та невизначеності. Але є багато соціальних сфер, які під впливом війни починають змінюватися вже сьогодні. І чи будемо ми готові до нових реалій, коли ці зміни заведуть нас у глухий кут і вимагатимуть термінових реформ? Наприклад, яким ви бачите майбутнє української освіти, яка напряму залежить від народжуваності дітей? В 2000-х роках ми досягли відносної стабільності у своєму економічному та політичному розвитку. Саме завдяки цьому внормувалося і питання народжуваності. З ростом рівня життя зросла і народжуваність, яка в 2012 році досягла позначки в 520 тисяч немовлят.

Реклама

НОВІ КОМЕНТАРІ


parkovka.ua

Зроблено web-студією