Популярне

Здоров`я

Як не отруїтись влітку

Кожного року ми чуємо про харчове отруєння з телебачення, від своїх друзів, або ж самі потрапляємо в цю неприємну ситуацію.

Чому дитина погано їсть?

Коли дитина погано їсть, то батьки хвилюються з даного приводу. Звісно, адже кожного дня дитина витрачає багато енергії, рухається, росте, а щоб ці процеси відбувались добре, варто їсти, бо саме з їжі ми отримуємо сили для виконання щоденних дій.

Чим корисна кукурудза

Ми чекаємо з нетерпінням літо, адже саме у цю пору року дозріває багато наших улюблених овочів та фруктів. Кукурудза – застосовується в кулінарії та народній медицині. Користь цієї рослини полягає в тому, що вона позитивно впливає на роботу мозку, але й не тільки. Варто зазначити й інші важливі якості даної рослини.

Лікувальні властивості абрикосів

Літня пора року щедра не тільки яскравими сонячними днями, але й багатьма смачними фруктами. Абрикоси привертають увагу дорослих та дітей своєю зовнішністю й смаком. З них ми готуємо джеми, компоти, інші напої, споживаємо у свіжому та в сушеному вигляді.

Що робити при сонячних опіках?

Уникнути сонячних опіків у літню пору року досить важко. Сьогодні існує великий вибір засобів для загару, але не всі ними користуються. Якщо Ви отримали сонячний опік (шкіра почервоніла, болить, утворились пухирі, болить голова, підвищилась температура), можливо допомогти наступними методами:

Як побороти безсоння влітку

Спека, гамір за вікном – ці фактори заважають нам нормально заснути. Як побороти безсоння влітку?

Зелений чай – друг Вашої краси і молодості!

Зелений чай уже давно славиться своїми цілющими властивостями. Найцікавіше те, що його можна використовувати не лише внутрішньо, але й зовнішньо.

Корисні властивості волоського горіха

Волоський горіх – повинен бути в щоденному раціоні у кожного із нас. У горіхах містяться: білки, жири, антиоксиданти, вітаміни та мінерали. Саме через це горіх надзвичайно корисний для нашого організму і його варто вживати у сирому вигляді без будь-яких кулінарних обробок.

Магнітні бурі в липні

Варто приділити увагу своєму здоров’ю, адже у липні очікуються магнітні бурі в наступні дні: другого, третього та одинадцятого числа.

Чим корисний кабачок?

Кабачок – різновид гарбуза, Батьківщина його – Центральна Америка. Кабачок є низькокалорійним з однієї сторони, а з іншої – страви з нього дуже смачні. Кабачок легко засвоюється, позитивно впливає на травлення та здоров’я нашої шкіри.

Вирішуємо проблему надмірного потовиділення

З проблемою надмірного потовиділення зустрічаються багато людей. У літню пору року ця проблема набуває все більшої актуальності. Надмірне потовиділення заважає нам бути впевненими у собі та приносить дискомфорт. З цією неприємністю можливо впоратись, або хоча б звести до мінімуму за допомогою простих дій.

Звички, які шкодять ниркам

Деякі щоденні звички дають непоправної шкоди ниркам. Ми знаємо, що без нормальної роботи нирок наш організм ніяк не зможе правильно функціонувати. Вони виконують надзвичайно важливі функції.

Їжа, після якої ще більше хочеться їсти…

Нам завжди здається, що будь-яка їжа здатна втамувати голод. Це не так. Існують продукти, які призводять до протилежного ефекту – бажання їсти ще. Як не дивно, але більшість цих продуктів ми споживаємо щодня і вважаємо, що вони чудово втамовують голод.

Розчинна кава: чому від неї потрібно відмовитись?

Швидкий темп життя змушує людство вдаватися до безкінечних експериментів. Кава належить до одного із них. Усі знають, що справжню каву потрібно варити, але ми знаємо ще один кавовий «вид» - розчинна. Комусь вона подобається, а хтось зневажає її за «фальшиву» натуральність.

Ці корисні чорниці…

Сезон чорниць у розпалі. Ці маленькі чорні ягоди надзвичайно корисні для організму, тому не шкодуйте грошей і придбайте хоч трохи, а ще краще – відправтеся у ліс за ними самі.

Як зняти втому ніг в домашніх умовах?

Після важкого робочого дня ми обов’язково відчуваємо втому. Це неприємне відчуття дратує, нам хочеться продовжувати свої справи, але набряк, відчуття слабкості, тяжкості в ногах не дають спокою. Як можна прибрати втому ніг в домашніх умовах?

Корисні властивості гречаного меду

Існує багато різновидів меду, але варто приділити увагу і гречаному. Чому? Гречаний мед багатий на великий вміст заліза. Крім цього, потрібно додати: кальцій, фосфор, цинк, йод, вітаміни групи В, аскорбінова кислота також входять у склад меду.

Які предмети в будинку є брудними і несуть небезпеку?

Щодня ми користуємось різними речами, але вони являють собою джерело різних бактерій. Які предмети в будинку несуть небезпеку для здоров’я людини?

Користь стрибків на скакалці

Будь-якій людині для хорошого самопочуття і здоров’я потрібна фізична активність. Кожен сам обирає для себе спортивні заняття, які більше подобаються: плавання, біг, аеробіку, інше. Всім з дитинства відома скакалка. Варто не забувати про просте і корисне спортивне заняття – стрибки на скакалці. Це заняття має ряд вагомих переваг:

Лікувальні властивості липового цвіту

Лікувальні властивості липового цвіту були відомі дуже давно, а тому недаремно дану рослину широко застосовують у народній медицині. Липовий цвіт збирають, сушать, зберігають на зиму. В холодну пору року з липового цвіту готують лікувальний відвар. Ось і вже настала пора цвітіння липи, і можна побачити багатьох людей, які збирають дари рослини. Негатив тільки в тому, що дехто заради суцвіття рубає, ламає гілки дерева.

Вибір редакції

Бер
27
У чому різниця між просеко та шампанським

Просеко та шампанське — два популярних види ігристих вин, які часто асоціюються зі святковими подіями та особливими випадками. Мають спільні характеристики, які роблять їх досить схожими, але водночас різними. Кожен напій може похвалитися власними особливостями.

Бер
18
Наукова установа в Тернополі проводить збір книг для Херсону

З нагоди відзначення 210-ї річниці з дня народження Тараса Шевченка та з метою поповнення бібліотечних фондів, формування книжкових поличок в укриттях та наповнити книжкові полиці в Херсонській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. Олеся Гончара.

Лют
19
Які перспективи освіти в Україні в майбутньому?

Мати можливість планувати далі, аніж на наступні декілька місяців – це велика розкіш для середньостатистичного українця, який перебуває в режимі виживання, боротьби та невизначеності. Але є багато соціальних сфер, які під впливом війни починають змінюватися вже сьогодні. І чи будемо ми готові до нових реалій, коли ці зміни заведуть нас у глухий кут і вимагатимуть термінових реформ? Наприклад, яким ви бачите майбутнє української освіти, яка напряму залежить від народжуваності дітей? В 2000-х роках ми досягли відносної стабільності у своєму економічному та політичному розвитку. Саме завдяки цьому внормувалося і питання народжуваності. З ростом рівня життя зросла і народжуваність, яка в 2012 році досягла позначки в 520 тисяч немовлят.

Реклама

НОВІ КОМЕНТАРІ


parkovka.ua

Зроблено web-студією