Популярне

Трохи про українське кіно

Українське кіно переживає далеко не найкращі часи… Ніхто не говорить, що у нас бракує талановитих акторів, режисерів, сценаристів…

Головна причина – банальна: у нас не вистачає фінансів, щоб стати ще одним Голівудом. Але незважаючи на це, хоч інколи, вітчизняний кінематограф умудряється випускати на великі екрани справді вартісні фільми. «Породисті», якщо хочете.

Ще не так давно в усіх на устах були стрічки «Поводир» та «Плем’я». Звичайно,  знайдуться ті, хто буде їх критикувати і тикати пальцем на недоліки, але сам факт, що дедалі частіше з’являються спроби реанімінувати українське кіно не може не радувати.

Менш відомою. ніж згадані вище кінострічки, але також черговою вітчизняною спробою є фільм «Гетьман» режисера Валерія Ямбурського. Назва одразу відправляє до історії. Якщо ж бути точнішим – до Богдана Хмельницького та Переяславської ради.
Історичний детектив «Максим Оса» - перша в Україні екранізація коміксу.

«Гніздо горлиці» - українська соціальна драма, яка порушує проблему еміграції українських жінок.
Можна ще багато писати про наше кіно, але найкраще. що може зробити пересічний українець для розвитку вітчизняного кінематографу – не ігнорувати його.
 

Ірина Кардаш
Всі статті автора

Культура

Якщо ви помітили помилку, будь ласка, виділіть неправильний текст та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо, що робите нас кращими.


Коментарі

Будь ласка, не пишіть повідомлення, що містять образливі і нецензурні вислови, заклики до міжрелігійної, міжнаціональної та міжрасової ворожнечі. Такі коментарі будуть видалені.


Вибір редакції

Бер
27
У чому різниця між просеко та шампанським

Просеко та шампанське — два популярних види ігристих вин, які часто асоціюються зі святковими подіями та особливими випадками. Мають спільні характеристики, які роблять їх досить схожими, але водночас різними. Кожен напій може похвалитися власними особливостями.

Бер
18
Наукова установа в Тернополі проводить збір книг для Херсону

З нагоди відзначення 210-ї річниці з дня народження Тараса Шевченка та з метою поповнення бібліотечних фондів, формування книжкових поличок в укриттях та наповнити книжкові полиці в Херсонській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. Олеся Гончара.

Лют
19
Які перспективи освіти в Україні в майбутньому?

Мати можливість планувати далі, аніж на наступні декілька місяців – це велика розкіш для середньостатистичного українця, який перебуває в режимі виживання, боротьби та невизначеності. Але є багато соціальних сфер, які під впливом війни починають змінюватися вже сьогодні. І чи будемо ми готові до нових реалій, коли ці зміни заведуть нас у глухий кут і вимагатимуть термінових реформ? Наприклад, яким ви бачите майбутнє української освіти, яка напряму залежить від народжуваності дітей? В 2000-х роках ми досягли відносної стабільності у своєму економічному та політичному розвитку. Саме завдяки цьому внормувалося і питання народжуваності. З ростом рівня життя зросла і народжуваність, яка в 2012 році досягла позначки в 520 тисяч немовлят.

Реклама

НОВІ КОМЕНТАРІ


parkovka.ua

Зроблено web-студією