Популярне

Хлібці: для тих, хто худне

Традиційно хлібці вважаються корисним та дієтичним продуктом. Сьогодні знайти їх на прилавках магазинів дуже просто. Готують хлібці за допомогою методу екструзії. Волога суміш із зерен, яєць та муки. Отриману суміш поміщають у спеціальний резервуар, я якому гаряче повітря випарює всю вологу, яка, покидаючи зерна, розриває їх. Чимось схоже на поп-корн.

Завдяки цьому процесу, ми отримуємо хлібці пористої консистенції. Їх роблять із різних круп: кукурудзи, рису, гречки, ячменю тощо.
Так, хлібці – дієтичний продукт, але калорій у них не менше, ніж у звичайному хлібі. Чому ж тоді вони вважаються дієтичними? Справа у тому, що вуглеводи у хлібі швидко і легко засвоюються організмом, а от для того, щоб видобути вуглеводи з хлібців, організму потрібно добряче «попотіти».
Хлібці корисні для організму не лише багатством вітамінів, але й клітковиною. Добова норма цих харчових волокон – 25 грам. Для цього можна з’їсти 3 кг картоплі, 2, 5 кг капусти або ж 100 грам хлібців.
Цей продукт постачає в організм ще й білок, а про його користь для м’язів зайвий раз нікому не потрібно розповідати.
Складається враження, наче хлібці – корисні з усіх сторін. Фактично так і є, але навіть найкорисніше стає отрутою, якщо переборщити з його вживанням.
 

Ірина Кардаш
Всі статті автора

Здоров`я

Якщо ви помітили помилку, будь ласка, виділіть неправильний текст та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо, що робите нас кращими.


Коментарі

Будь ласка, не пишіть повідомлення, що містять образливі і нецензурні вислови, заклики до міжрелігійної, міжнаціональної та міжрасової ворожнечі. Такі коментарі будуть видалені.


Вибір редакції

Бер
27
У чому різниця між просеко та шампанським

Просеко та шампанське — два популярних види ігристих вин, які часто асоціюються зі святковими подіями та особливими випадками. Мають спільні характеристики, які роблять їх досить схожими, але водночас різними. Кожен напій може похвалитися власними особливостями.

Бер
18
Наукова установа в Тернополі проводить збір книг для Херсону

З нагоди відзначення 210-ї річниці з дня народження Тараса Шевченка та з метою поповнення бібліотечних фондів, формування книжкових поличок в укриттях та наповнити книжкові полиці в Херсонській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. Олеся Гончара.

Лют
19
Які перспективи освіти в Україні в майбутньому?

Мати можливість планувати далі, аніж на наступні декілька місяців – це велика розкіш для середньостатистичного українця, який перебуває в режимі виживання, боротьби та невизначеності. Але є багато соціальних сфер, які під впливом війни починають змінюватися вже сьогодні. І чи будемо ми готові до нових реалій, коли ці зміни заведуть нас у глухий кут і вимагатимуть термінових реформ? Наприклад, яким ви бачите майбутнє української освіти, яка напряму залежить від народжуваності дітей? В 2000-х роках ми досягли відносної стабільності у своєму економічному та політичному розвитку. Саме завдяки цьому внормувалося і питання народжуваності. З ростом рівня життя зросла і народжуваність, яка в 2012 році досягла позначки в 520 тисяч немовлят.

Реклама

НОВІ КОМЕНТАРІ


parkovka.ua

Зроблено web-студією