Популярне

Здоров`я

Відучуємо дитину від солодкого

Про шкоду цукру говори і писали неодноразову, тому нема сенсу повторювати. Солодощі, наче наркотик. До нього звикаєш, він викликає стрибки цукру у крові… Коли така проблема у дитини, потрібно негайно її вирішувати, поки не стало пізно.

Відновлюємо гормональний баланс

Часто жінки страждають, коли зазнає змін гормональний фон. Безсумнівно, це відбивається на стані шкіри, нігтів та волосся, змінюється фігура. Тому кожній жінці потрібно знати способи відновлення гормонального фону й краси без ліків.

Як правильно сушити волосся?

Жінки ретельно дивляться за своєю зовнішньою красою. Зачіска має значну роль для кожної. Саме вона може розповісти про її охайність.

Як пережити різку зміну погоди

Різкі перепади температури, зміна атмосферного тиску може негативно вплинути на здоров’я людей. Ми знаємо, що для когось – зміна погоди не грає великої ролі.

Найпоширеніші народні методи, про які варто забути

Мова піде про засоби, які використовують у домашніх умовах для лікування та догляду за шкірою обличчя та тіла. Є такі, які справді можуть допомогти, але більшість – часто тільки погіршують стан. Від чого ж варто відмовитися?

5 причин випадіння волосся

За день кожна жінка втрачає приблизно 100 волосин. Це нормально. Але уявіть, скільки волосин випадає, якщо не доглядати належним чином за ним. Причин цієї проблеми може бути безліч.

Чим ретельніше пережовувати їжу, тим краще

Усі ми чули, що їсти поспіхом шкідливо для організму, але ніколи не запитували самі себе – чому? Причин ретельно пережовувати їжу досить багато.

Зменшуємо ризик утворення тромбів

Бодай кожен хоча б раз в житті замислився над тим, як летально впливає тромб на організм. Безсумнівно, є випадки, де за допомогою оперативного втручання його вдається видалити й людина продовжує жити, але що, якщо вона про нього не знає і в один момент згусток крові обривається? Для того, щоб уберегти своє життя й здоров’я, потрібно знати декілька методів, як зменшити ризик утворення тромбів.

Між зимою та весною: їмо лактук

У «післязимовий» період наш організм потребує особливої уваги, яка полягає у забезпеченні його вітамінами. Так, на прилавках магазинів вже почали з’являтися перші огірки та помідори, але навіщо купувати ці нітрати, та ще й за високу ціну?

Як прокидатися, щоб продуктивно провести день

Для успішного та продуктивного дня потрібно правильно розпочинати всій ранок. Наприклад, спробуйте прокидатися вчасно. Якщо будильник наставлений на 6.00, то Ви повинні прокинутися саме у цей час.

Що «випробовує» наш шлунок?

Ми постійно випробовуємо шлунок: смажене, печене, гостре, а ще шматочок тортика у холодильнику так і вабить… Одна справа, якщо це все домашнього приготування, а що вже казати за популярні фаст-фуди? Але існують продукти, які приносять шлунку найбільше проблем:

Лікуємось танцями!

Ліки можуть бути не лише у вигляді таблеток і капсул. Лікуватися можна…красиво. Як? Танці Вам у допомогу! Це специфічний невербальний спосіб психотерапії. Існує навіть танцювально-рухлива терапія як спосіб виразити свої проблеми. З’явилася у 40-50их роках минулого століття у США.

Переваги роздільного харчування

Напевно, усі чули про роздільне харчування. Ці слова особливо знайомі для тих, хто постійно ганяється за ідеальним тілом. Про такий спосіб схуднення написано так багато, що нема однозначного уявлення того, корисне воно чи ні. Спробуємо хоч трохи розібратися.

Що потрібно знати про шампунь: читаємо етикетку

Хімічний склад будь-якого шампуню відіграє найважливішу роль у тому, яке у результаті Ваше волосся матиме вигляд. Звичайно, нам нічого не скажуть дивні назви і формули у складі, але існують певні ознаки, за якими ми зможемо оцінити усі переваги і недоліки.

Як розлюбити солодке?

Солодощі – слабкість багатьох людей, особливо серед жінок. Не усі сприймають її серйозно, але потрібно визнати – це залежність, при чому не фізіологічного, а психологічного характеру. Тому, якщо Ви помітили, що Ваш настрій залежить від з’їденої шоколадки, шматочка торту або цукерки, необхідно щось з цим робити.

Що потрібно знати про жувальну гумку?

Сьогодні ми не уявляємо своє життя без жувальної гумки. Саме з нею асоціюється веселе дитинство, а зараз вона може допомогти у різних ситуаціях. Зазвичай, ми користуємось нею щоб освіжити подих перед важливою зустріччю.

Догляд за нігтями

Прийшла весна. Нам хочеться завжди гарно виглядати. Але ж не подобається коли слояться нігті. Це виглядає надзвичайно не привабливо, а нас самих воно дратує. Неприємно, коли руки та нігті змушують оточуючих звертати на себе увагу.

Чому «вагітніють» чоловіки

Багато чоловіків жартують, мовляв «Живіт не від пива, живіт – для пива!». Таке солідне черевце ми часто можемо спостерігати у мужчин, яким за 30. Зумовлено це тим, що у чоловіків жирові відкладення відбуваються саме в області живота. Чому? Спробуємо пояснити.

Навіщо їсти сало?

Який українець хоча б раз у житті не куштував сало? Мабуть, усі. Його можна любити, можна не любити, але смак знайомий кожному.

Як знизити температуру тіла?

Потихеньку Україні грип пішов на спад. Але все рівно через коливання температури деякому із нас все ж приходиться хворіти. Часто вірусні захворювання супроводжуються підняттям температури тіла. Саме тоді наше самопочуття нестерпне: болить голова, роздратованість, сонливість.

Вибір редакції

Бер
27
У чому різниця між просеко та шампанським

Просеко та шампанське — два популярних види ігристих вин, які часто асоціюються зі святковими подіями та особливими випадками. Мають спільні характеристики, які роблять їх досить схожими, але водночас різними. Кожен напій може похвалитися власними особливостями.

Бер
18
Наукова установа в Тернополі проводить збір книг для Херсону

З нагоди відзначення 210-ї річниці з дня народження Тараса Шевченка та з метою поповнення бібліотечних фондів, формування книжкових поличок в укриттях та наповнити книжкові полиці в Херсонській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. Олеся Гончара.

Лют
19
Які перспективи освіти в Україні в майбутньому?

Мати можливість планувати далі, аніж на наступні декілька місяців – це велика розкіш для середньостатистичного українця, який перебуває в режимі виживання, боротьби та невизначеності. Але є багато соціальних сфер, які під впливом війни починають змінюватися вже сьогодні. І чи будемо ми готові до нових реалій, коли ці зміни заведуть нас у глухий кут і вимагатимуть термінових реформ? Наприклад, яким ви бачите майбутнє української освіти, яка напряму залежить від народжуваності дітей? В 2000-х роках ми досягли відносної стабільності у своєму економічному та політичному розвитку. Саме завдяки цьому внормувалося і питання народжуваності. З ростом рівня життя зросла і народжуваність, яка в 2012 році досягла позначки в 520 тисяч немовлят.

Реклама

НОВІ КОМЕНТАРІ


parkovka.ua

Зроблено web-студією