Популярне

Здоров`я

Вушні палички – шкідливі?

Говорити про вушну сірку у товаристві не дуже прийнято. Адже це щось брудне і неприйнятне. Це природна людська реакція, адже нічого привабливого із себе вушна сірка не представляє.

Потепління? Як уникнути застуди?

На дворі лютий місяць, але досить тепло як для зими +15. Це надзвичайно оманлива погода, адже здається, що вже весна і досить тепло.

Потемніння в очах?

Деколи у людей темніє в очах. Чому? Ніби все гаразд. Посидівши чи полежавши трохи, ми підводимось і тут раптово темніє в очах. Звісно, що це надзвичайно неприємна ситуація, але деколи потемніння може супроводжуватись з іншими неприємними відчуттями.

Куряче яйце: що корисніше?

Яйця є еталоном поживних речовин, які позитивно впливають на організм. В більшості це залежить від того, що білок та жовток взаємодоповнюють один одного.

Вода: п’ємо з розумом

Усі ми знаємо, що для здоров’я та краси необхідно пити воду, але рідко хтось задумується над тим, що це не так просто. Пити воду, яка принесе користь – мистецтво. У народі активно живуть певні правила, але…Давайте розберемось.

Навіщо чистити язик?

Чистий язик – здоровий рот. Здавалося б, просте і зрозуміле правило, але багато з нас звикли думати, що достатньо чистити зуби двічі на день, щоб уникнути хвороб ротової порожнини. і це одна з найбільш хибних думок.

Безсоння? Ретельно підбираємо вечерю

Якщо Вам знайома ситуація, коли на годиннику далеко за північ, а спати зовсім не хочеться, то перш ніж приймати заспокійливі або снодійні засоби, намагайтеся проаналізувати свій раціон харчування. Перш за все це повинно стосуватися тих продуктів, які Ви вживаєте на вечерю.

Викиньте зі своєї косметички стару туш для вій

У кожної жінки у власній косметичці знайдеться туш для вій. Адже дівчата та жінки приділяють достатньо уваги для свої краси та бездоганного зовнішнього вигляду.

Догляд за шкірою обличчя: основні помилки

Ви доглядаєте за своєю шкірою, але не бачите бажаного результату? Що робити? Ніби застосовуємо різні маски, скраби для обличчя, а шкіра все рівно тьмяна.

Для бездоганної стрункості варто…

Вже ближче до нас одна з чудових пір року – весна. Кожна дівчина та жінка хоче виглядати бездоганно, бути модною та стрункою.

Коли усе навколо виводить із себе…

Занадто яскраве світло, затори на дорогах, сусід поверхом вище, музика у продуктовому магазині, мамині поради – Вас усе дратує?

Перевтома: боремося без шкоди для здоров’я

Швидкий темп життя, постійні фізичні та розумові перенавантаження викликають важке відчуття – перевтому, нічого не хочеться і навіть нема бажання, працездатність знижується, втрачається увага і думки лише про відпочинок.

Трохи про тих, хто усе їсть і не товстіє

Практично у кожного є така подруга, добра знайома, яка їсть усе і побільше, але не товстіє. Мало того, вона хоче набрати декілька кілограм, та все марно! Такий тип жінок завжди викликає почуття заздрості, особливо у тих, хто «не вилазить» з дієт.

Готуємо організм до весни

Усе любить чистоту, навіть наш організм. Генеральне прибирання (очищення) у передвесняний період важлива складова міцного здоров’я. Існують перевірені способи очистки організму, щоб у повній мірі налаштуватися до весняного сезону.

Цей спорт для усіх: молодих, «літніх» та хворих

Розповідати про користь плавання можна безкінечно. Це не лише чудовий відпочинок, але й універсальне тренування тіла. Воно зміцнює м’язи, покращує витривалість, зміцнює дихальну та серцево-судинну системи. Величезний плюс плавання полягає у тому, що ним можна займатися у будь-якому віці: з перших місяців життя до глибокої старості.

Мішки та синці під очима: боротьба у домашніх умовах

У багатьох таке було: прокидаєтеся зранку, дивитесь у дзеркало і…краще б не дивились. Синці та мішки під очима навіть міс Світу позбавлять краси. Що ж робити? Попереду важкий і довгий день, зустрічі та переговори, а обличчя Вас так підводить.

5 продуктів, які гарантовано зарядять Вас енергією на увесь день

Їжа – паливо для нашого організму. Цей факт загальновідомий, але ми не часто задумуємося над тим, що справді дає нам енергії найбільше, вживання яких підтримає наше загальне самопочуття та надасть життєву енергію по максимуму. Що ж нам потрібно їсти, аби відчувати себе повними енергії увесь день?

Потіште свої ручки: парафінотерапія

Терапія розтопленим парафіном надзвичайно корисна для рук. Вона сприяє зміцненню й зволоженню шкіри, робить її м’якою і шовковистою, а головне – покращує кровообіг.

Як не нудно бігати?

Біг – один із найпопулярніших та найкращих видів фізичної активності. Хто не бачив хоча б один фільм, особливо американський, де головний герой гарно біжить вздовж доріжки з музикою у вухах?

Про які проблеми сигналізує стан нігтів?

Наш організм постійно подає нам сигнали про свій стан. Шкода, що ми не завжди помічаємо їх або вважаємо, що це лише шкідливий вплив навколишнього середовища. Проблеми зовнішні (стан шкіри, волосся, нігтів) сигналізують про проблеми внутрішні. Принаймні, у більшості випадків.

Вибір редакції

Бер
27
У чому різниця між просеко та шампанським

Просеко та шампанське — два популярних види ігристих вин, які часто асоціюються зі святковими подіями та особливими випадками. Мають спільні характеристики, які роблять їх досить схожими, але водночас різними. Кожен напій може похвалитися власними особливостями.

Бер
18
Наукова установа в Тернополі проводить збір книг для Херсону

З нагоди відзначення 210-ї річниці з дня народження Тараса Шевченка та з метою поповнення бібліотечних фондів, формування книжкових поличок в укриттях та наповнити книжкові полиці в Херсонській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. Олеся Гончара.

Лют
19
Які перспективи освіти в Україні в майбутньому?

Мати можливість планувати далі, аніж на наступні декілька місяців – це велика розкіш для середньостатистичного українця, який перебуває в режимі виживання, боротьби та невизначеності. Але є багато соціальних сфер, які під впливом війни починають змінюватися вже сьогодні. І чи будемо ми готові до нових реалій, коли ці зміни заведуть нас у глухий кут і вимагатимуть термінових реформ? Наприклад, яким ви бачите майбутнє української освіти, яка напряму залежить від народжуваності дітей? В 2000-х роках ми досягли відносної стабільності у своєму економічному та політичному розвитку. Саме завдяки цьому внормувалося і питання народжуваності. З ростом рівня життя зросла і народжуваність, яка в 2012 році досягла позначки в 520 тисяч немовлят.

Реклама

НОВІ КОМЕНТАРІ


parkovka.ua

Зроблено web-студією