Популярне

Здоров`я

Як правильно обрати зубну пасту

Зубна паста – це один із засобів гігієни, яким ми користуємось кожного дня. І зазвичай неодноразово. Тому до вибору саме цього засобу потрібно поставитись відповідально. Адже кожен з нас хоче мати красиві, білосніжні, сяючі, а головне – здорові зуби.

Зовнішній вигляд: як не виглядати старше?

Про зовнішній вигляд дбають всі. Адже, перед тим як вийти в люди, кожен гляне у дзеркало та й напевне захоче щось під корегувати, або просто впевнитись, що все гаразд. Особливо, це стосується жінок, які прискіпливо ставляться до зовнішнього вигляду. Перед виходом у світ, роблять «бойовий» макіяж.

Що Вам відомо про антисептик?

Кожного дня ми стикаємося із величезною кількістю мікроб. Відповідно, хочемо протидіяти їм та й взагалі їх позбутися. Громадські місця, особливо транспорт може збагатити нас різнорідними мікробами.

Краса: хто її ворог?

Красу цінують всі. Чоловіки та жінки люблять бачити приємне обличчя у дзеркалі та й взагалі приємно зустріти красиву людину на вулиці, що мило посміхається.

Поява набряку. Що це може значити?

Всі ми чудово розумію, що без води наш організм би не існував. Але, коли з’являється її надлишок може стати шкідливо для всього організму. Саме залишок води призводить до набряків.

Здоровий спосіб життя

Вести здоровий спосіб життя стає модно. У мережах існують для цього різні стимули у вигляді фото, підбору музики, смачної кухні. Наприклад, хто любить ранкові пробіжки для тих, цікаві музичні композиції на додаток фото, у яких ти бачиш чого прагнеш сам.

Як перейти на зимовий час

Кожного року наш організм зазнає певних стресів через необхідність переходу на зимовий чи літній час. Адже наш звичний режим зменшується чи збільшується на годину. І в цей день дуже важко увійти у свій звичний ритм.

Їсти цибулю потрібно щодня

Сьогодні сприятлива погода для того, щоб десь підхопити вірус, простуду, різні захворювання. Як уберегти себе від зарази кожен шукає свої способи. Найчастіше вдаються до вживання цибулі щодня. Чому?

Снідати, обідати, вечеряти біля комп’ютера шкідливо

Вживати їжу біля комп’ютера майже кожен із нас таке практикував. Особливо, це стосується дітей, які полюбляють їсти біля комп’ютера разом із переглядом улюбленого мультфільму. Батьки неодноразово роблять зауваження, якщо помітили за своєю дитиною таку поведінку.

Перехід на зимовий час та вплив на здоров’я

Цього тижня, а саме у неділю 25 жовтня українці перейдуть на зимовий час. В той момент, коли треба перевести годинник, з нами стається багато казусів. Невчасно прийшли на роботу, запізнились на зустріч і тд. Таке переведення впливає не лише на організаційні моменти у робочому плані, але й взагалі на наш психологічний та фізичний стан.

Шампуні для волосся несуть небезпеку?

Ваш шампунь відмінно виконує свої функції: піниться, змиває блиск та жир з волосся, а сама голова знаходиться у чистоті та свіжості. Ми знаємо про те, що більшість виробників додають різні хімічні речовини, аби підтримати бренд, та й сам шампунь виконував функції що чекають від нього. Але яка небезпека міститься у них? Чи підозрюємо про це ми?

Натуральні засоби для заміни дезодоранту

Сьогодні в косметичних магазинах, чи просто на ринку можна знайти безліч дезодорантів для захисту від поту. Численні фірми пропонують свої варіанти: захист на 24 години, на 48 з різними мінералами та добавками, що пом’якшують шкіру під пахами. Ввесь цей асортимент, відповідно, за певну ціну, що може принести нам шкоду.

Різке похолодання? Як не захворіти?

Різке похолодання тягне за собою вибух багатьох хвороб. Так, простуди ніби чіпляються до людей. Чхання, а потім кашель – виступають найпоширенішими ознаками простуд. Щоб з Вами цього не сталося, бо ми розуміємо, що життя динамічне і немає часу на простуди тому, рекомендуємо дотримуватися наступних кроків:

Смузі проти депресії

Осіння пора буває різною. Сьогодні Ви насолоджуєтеся барвами природи та осіннім сонцем, а завтра йде дощ, який навіює сум. Не варто впадати у смуток та депресію. Осінь – багата на урожай тому, можна порадувати себе дечим смачненьким. Наприклад, приготувати яскраві смузі, які піднімуть настрій. рецепти додаємо.

Емоційний спокій – запорука успіху

10 жовтня ввесь світ відзначав Всесвітній день психічного здоров’я. мало хто із нас вміє керувати своїми емоціями, зберігати спокій, позитивний настрій не дивлячись на обставити та ситуацію.

Що не варто їсти натще?

Відчуття голоду знайоме всім. У дитинстві, особливо, мами піклуються про своїх малюків, забороняють їсти шоколад, поки дитина не поснідала повноцінно. З часом діти виростають, а сам нагляд за ними зменшується.

Атакує голод. Що робити?

Всі ми стикаємося з ситуацією, коли хочемо дуже їсти, але нема що і нема коли. Адже, наприклад, до обіду або вечері ще далеко, а під час самого робочого дня їсти не можна, бо на це є обідня перерва.

Зима близько, або як зігрітися у холодну пору року?

«Бабине літо» закінчилось і осінь остаточно заявила про свої права першими заморозками…

Як покращити пам’ять?

У людини існує така здатність як забувати. Забути про важливу зустріч, забути чи замкнули двері, або ж чи відключили газову плиту. Ось вийшли із будинку і забули. Інколи це виникає через те, що Ви все виконуєте механічно і під час виконання мислите про щось своє.

Як запобігти захворюванню ясен та зубів?

Всі ми намагаємося слідкувати за здоров’ям ротової порожнини. Правда, буває похід до стоматолога відкладаємо у довгий ящик через власні страхи. Для декого, догляд за ротовою порожниною обходиться чищенням зубів 1 раз на добу, а для декого – 2.

Вибір редакції

Бер
27
У чому різниця між просеко та шампанським

Просеко та шампанське — два популярних види ігристих вин, які часто асоціюються зі святковими подіями та особливими випадками. Мають спільні характеристики, які роблять їх досить схожими, але водночас різними. Кожен напій може похвалитися власними особливостями.

Бер
18
Наукова установа в Тернополі проводить збір книг для Херсону

З нагоди відзначення 210-ї річниці з дня народження Тараса Шевченка та з метою поповнення бібліотечних фондів, формування книжкових поличок в укриттях та наповнити книжкові полиці в Херсонській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. Олеся Гончара.

Лют
19
Які перспективи освіти в Україні в майбутньому?

Мати можливість планувати далі, аніж на наступні декілька місяців – це велика розкіш для середньостатистичного українця, який перебуває в режимі виживання, боротьби та невизначеності. Але є багато соціальних сфер, які під впливом війни починають змінюватися вже сьогодні. І чи будемо ми готові до нових реалій, коли ці зміни заведуть нас у глухий кут і вимагатимуть термінових реформ? Наприклад, яким ви бачите майбутнє української освіти, яка напряму залежить від народжуваності дітей? В 2000-х роках ми досягли відносної стабільності у своєму економічному та політичному розвитку. Саме завдяки цьому внормувалося і питання народжуваності. З ростом рівня життя зросла і народжуваність, яка в 2012 році досягла позначки в 520 тисяч немовлят.

Реклама

НОВІ КОМЕНТАРІ


parkovka.ua

Зроблено web-студією